KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12826325
nr 1282 6325
Marja Ruta
(f. 1942), Sverige
Träsnitt, I tunnelbanan. Signerad, daterad -76, ca 45x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:31:25
17/10 21:19:40
100 kr
21/10 18:08:01
Marja Ruta
Läs mer om Marja Ruta